Boek en expo ‘Tram in Mol’

Jos Foets en Paul Kersemans verdiepten zich in de geschiedenis van de tram in onze gemeente. Naast het nieuwe boek ‘Een tram in Mol’ voert de expo jou mee naar de tijd dat de reizigerstram door onze gemeente reed (1895-1955). Dienst erfgoed, de Kamer voor Heemkunde, Modelbouwclub MSC Kempen, het Molse poëzieatelier en fotoclub iso-2400 slaan de handen in elkaar om jou een expo vol anekdotes, beelden en attributen uit die periode te brengen.

Bestel voor 5 april het boek en geniet 5 euro korting

Het boek telt meer dan 250 pagina’s. Wie voor 5 april het boek bestelt, betaalt 25 in plaats van 30 euro.
Bestellen kan door storting op het rekeningnummer van de Molse Kamer voor Heemkunde: BE02 0011 7961 1340, via de dienst erfgoed Mol (Molenhoekstraat 2) of via de webshop www.visitmol.be.
Voorintekenaars kunnen het boek afhalen op de dienst erfgoed of aan de cultuurbalie van ’t Getouw vanaf 25 april.

Expo

De expo loopt van 22 april t.e.m. 14 mei in de Oude Alma, Edmond Van Hoofstraat 4, Mol. Toegang is gratis.

Ontdek hier het volledige programma van de ‘Tram in Mol’: