Erfgoedcollectief Stuifzand

Als erfgoedcollectief Stuifzand zetten wij ons in voor het erfgoed uit onze regio. Dat doen wij op verschillende manieren. Kort gezegd helpen wij bij het bewaren, in kaart brengen en bekend maken van ons Kempens erfgoed.

Knetterende samenwerking!

We werken nauw samen met de verschillende erfgoedzorgers uit 7 Kempense gemeenten. Vrijwilligers en professionelen uit Balen, Dessel, Geel, Laakdal, Meerhout, Mol en Retie zetten zich actief in om ons erfgoed zo goed mogelijk door te geven.

Zo hebben we een intensieve samenwerking met het “erfgoednetwerk Stuifzand“, dat bestaat uit heem- en geschiedkundige verenigingen, musea, archieven en zelfs enkele scholen met een erfgoedwerking.

Prikkelende erfgoedprojecten

Erfgoedcollectief Stuifzand zet zich in voor het erfgoed uit onze regio. Dit doen we op verschillende manieren. Ieder jaar gaan we knetterende samenwerkingen aan met vrijwilligers en professionelen binnen ons erfgoedlandschap. Dit resulteert in prikkelende projecten met veel zorg voor ons erfgoed. Er valt altijd een heleboel te beleven in erfgoedland.

Benieuwd naar wat we vorig jaar gedaan hebben? Bekijk zeker ons jaarverslag: